SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tesislerde skandal Dany kararı!

Aslan'dan büyük umutlarla kiralandı, “Ödememi yapın, yoksa maça çıkmam” restiyle bileti kesildi. Kendisine destek olanlar, Kamerunlu'dan bu hamle gelince affetmedi.

Güncellenme: 12:38, 13/05/2014
Tesislerde skandal Dany kararı!

Devre arasında Galatasaray'dan kiralandığında kahraman gibi karşılanan Dany'nin defteri Beşiktaş'ta erken kapandı, Elazığ maçından önce kadro dışı bırakılan Kamerunlu öfkenin merkezi haline geldi. Bilic'in istediği, Fatih Terim'in referans olduğu, futbol direktörü Önder Özen'in, “Çok iyi iş yaptık” dediği 28 yaşındaki savunmacıyla aslında taraftarın yıldızı hiç barışmadı, özellikle de o Galatasaray maçı hiç unutulmadı.

22. haftada Arena'daki Galatasaray deplasmanında işler iyi giderken Dany'nin gereksiz yere Veysel Sarı'ya yaptığı penaltı ve Selçuk'un golü Beşiktaş'ı yıkmıştı. Başkanından kaptanına herkes sahip çıksa da Siyah-Beyazlı camiadan alana da oynatana da büyük tepki yükselmişti. O günlerde Dany'yi savunanların da aslında öfkesini ertelediği, son yaşananlarla ortaya çıktı.

FİKRET ORMAN’DAN 3 BOMBA / TIKLAYINIZ

Başkan Fikret Orman, “Aslında kafasını gözünü kırıp yollayacaksın” dedi, Tolga üzerine yürüdü. En büyük öfke patlaması ise dün yaşandı. Telefon ve bilgisayarını alıp tesislerden çıkan Dany'nin kalan eşyaları yakıldı, külleri tesislere bile değil, dışarıdaki bir çöplüğe atıldı.

HER KURUŞUNU HAK EDİYOR / TIKLAYINIZ

Alacaklarını isteyip, “Ödeme olmazsa Elazığ'a gelmem” diyen Dany için Başkan Fikret Orman, “Aslında bunun ağzını burnunu kırıp göndermek gerekir” derken, tavrından ötürü kaptan Tolga Zengin'in de Dany'nin üzerine yürüdüğü ortaya çıkmıştı. Fakat asıl öfke patlaması dün yaşandı. Tesislerden kovulan Kamerunlu, bilgisayar ve telefon gibi elektronik malzemelerini alıp apar topar Ümraniye'yi terk ederken, günlük kullandığı eşyalarını ise dolabında bıraktı. Dany'nin odasını boşaltmaya gelen malzemeciler bu eşyalarla karşılaştı ve tesis yöneticilerine, “Bunları ne yapalım?” diye sordu. Gelen yanıt Dany'ye duyulan kızgınlığın ne ölçüde olduğunu gösterir nitelikteydi: Eşyaları yakın, küllerini de tesis dışına atın! Malzemeciler bu direktife uydu, eşyalar kül oldu, küller önce siyah çöp poşetine sonra da tesis yakınındaki bir AVM'nin çöpüne konuldu.

BEŞİKTAŞ’I CEHENNEM BEKLİYOR / TIKLAYINIZ

 

KONTEYNIR DÖNEMİ BİTTİ / TIKLAYINIZ

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:11:18,