SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

DEEP QUEEN tek ciddi rakiptir

2100 metre çim pistte koştuğu son yarışını kafa-burun üçüncü bitirirken mükemmel koşan KILIÇ PRENSES uygun grupta en şanslı safkan. İdman pistindeki iyi görüntüsü ile DEEP QUEEN tek ciddi rakiptir.

Güncellenme: 15:28, 13/05/2014
DEEP QUEEN tek ciddi rakiptir

Gürdal SÜMER

1.AYAK: GORKY PARK bu yarışa çok iyi hazırlandı. Mehmet Kaya ile ilk şansı tanıyorum. ESERKIZI, OLIMPIC HAWK ve HAYALET BİR sırası ile kazanma şansı vereceğim diğer taylardır.

2.AYAK: 2100 metre çim pistte koştuğu son yarışını kafa-burun üçüncü bitirirken mükemmel koşan KILIÇ PRENSES uygun grupta en şanslı safkan. İdman pistindeki iyi görüntüsü ile DEEP QUEEN tek ciddi rakiptir.

3.AYAK: AKCANIM ve GÖLCÜK YAĞMURU eşit şanslı taylar. AĞA OSMAN son yarışını kazanarak formunu kanıtladı. ALTINIŞIK ve BEYLAM sağlam kartlara yazılmalı.

4.AYAK: Adana'dan sonra Ankara kumundaki son iki uzun mesafeli kum yarışlarında da ikinci kalan ANTANDROS artık şeytanın bacağını kıracak. Müsait grupta koşan safkan Mehmet Kaya ile günün en sağlam atıdır.

5.AYAK: GÜVENBAKAN iyi formu ile favorim. MAHİDEVRAN yarışlarını beğendiğim bir isim. TOMURCUKHAN, NATUHAY, SU BERAK ve PERİNİN KIZI sağlam kartlara yazılmalı.

6.AYAK: HAZARHAN müsait grupta iyi hazırlıkları ile iyi bir yarış çıkarır. İMSAİL BEY ve SILVERRAY rakip olabilecek safkanlar.

TAHMİN 8-7-3-9 2-10 1-4-6-2-3 1 2-6-8-7-11-12 1-4-10