SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

15 Mayıs’ta yapılacak genel kurulda aday olup olmayacağını henüz açıklamayan Başkan Tuna Aktürk ve ekibinin Galatasaray’ın geçen sezon İngiltere Premier Lig takımlarından Norwich City’ye kiraladığı Elmander ve Fenerbahçe’ye büyük umutlarla transfer olmasına rağmen bekleneni veremeyen Samuel Holmen’le ilgilendiği iddia edildi.

Geçen sezon İsveç’ten Karikari ve Lalawele’yi, Norveç’ten de Jabbie’yi transfer eden Aktürk yönetiminin İsveçli olan Elmander ve Holmen için nabız yokladığı öne sürüldü.

BELEDİYE BAŞKANINDAN TEPKİ / TIKLAYINIZ

Kırmızı-Beyazlı ekipte gol kralı ve kaptan Muhammet Reis’le birlikte Ertuğrul Aslan, Murat, kaleciler Emrullah, Ertuğrul Furkan, Deniz ve Kingson ile Mehmet Al’ın sözleşmeleri 31 Mayıs’ta sona eriyor. Satış opsiyonuyla İsveç’in AIK Stockholm takımından kiralanan Karikari ile Lalawele’nin mukavelesinin uzatılıp uzatılmayacağı da belli olmadı.

Balıkesirspor’da Rıza, Hasan, İsmail Dinler, Uğur, Keremcan, Aykut, Jabbie, Burak Çalık, İlhan, Muğdat, Ali Öztürk, Okan, Selçuk ve Burakcan’ın mukavelesi ise sürüyor.

Yeni Şafak

Yayınlanma Tarihi:11:34,