SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Yarış galobu oldukça ilgi çekici olan SILVER SHONES kazanabilir. Bu yarışa ciddi hazırlıklar ile girecek olan ÜMİDİM günün sürprizini gerçekleştirebilir. Geniş altılı oynayanlar SUMMER STORM, AÇILIM ve SILVER BULLET yazabilir.

2.AYAK: Son haftalarda ikinciliğe adeta abone olan BAŞKENTLİM bu kez şeytanın bacağını kırabilir. Çok iyi duruma gelen MANTARKIZI bu kez en küçük hata affetmez. ASİL DESA ve ESENAY yarışın diğer şanslı isimleri olup sürprizi TUMBUL ANZELHA ve IŞILILGAZ gerçekleştirebilir.

3.AYAK: Denk güçlerin mücadelesinde AZAKKALE, KARAPENÇE, RECEPBEY, ASMİN KIZI, BENZEOĞLU ve VERSİYON altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

4.AYAK: Son haftaların formda ismi YILDIRIMBEY etkili binicisi ile kazanabilir. Kötü koşması halinde CANIS MAJORIS devreye girecektir. Sürprizi son yarışını ölçü almadığım DIVINE STAR gerçekleştirebilir.

5.AYAK: Başarılı yarışlarına bir yenisini daha eklemesini beklediğim ATİKTAY kazanmaya oldukça yakın görünüyor. ÇELİKPENÇE ve İMPARATOR en sert rakipler olup sürprizi TYPHOON'dan bekliyorum.

6.AYAK: Grubun en iyi performansına sahip olan ASLIGIBI sevdiği kum pistte start alma avantajı ile kazanacaktır. Banko.

TAHMİN 2-4-3-1-6 5-4-6-7-1-2 5-2-3-4-1-9 2-1-3 2-4-5-7 2