SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan, kazanmaları gereken bir maçtan 3 puan aldıklarını vurgulayarak, “Bugün ne olursa olsun kazanmamız gereken bir maçtı. Ligi ikinci bitirdiğimiz takdirde Şampiyonlar Ligi’ne direkt gideceğiz. Elimizden gelen mücadeleyi gösterdik. Gollü kazanmak da güzel oldu. Ama henüz her şey bitmedi, son maçı da kazanarak Şampiyonlar Ligi’ne gitmek istiyoruz” dedi.

“WESLEY’İN GOLÜ ÇOK UZAKTAN…”

“Frikikten gol atmak güzeldir. Bu sezon şanssızdım. Bu vuruş da direkten girdi gol oldu. İki gol de güzeldi ama Wesley daha uzaktan vurmuş onunki daha güzel diyebilirim.”

FENERBAHÇE’YE KAĞIT CEVABI!

Selçuk, basın toplantısında, “Fenerbahçe’nin sahada ‘Şampiyon Fenerbahçe’ yazılı kağıdı elden ele dolaştırmasına ne diyeceksiniz?” şeklindeki soruya şöyle yanıt verdi:

“Bu tür konulara girmememiz gerekiyor futbolcular olarak. Ama madem yorum istiyorsunuz ben de yapayım. Belki biz kendi aramızda böyle yorumlar yapabiliriz ama işin içinde hocalar varsa böyle bir duruma futbolcular girmemeli. Buna dikkat edilse daha iyi olabilirdi. Onlar yapmış oldukları şeyi muhakkak ki kendilerine yakıştırmışlar ki yapmışlardır. Eğer mutlaka bir şaka, ironi yapacaklarsa kendi aralarında bir şey yapmaları gerekirdi.”

Selçuk, transfer söylentileriyle ilgili olarak ise “Benim Galatasaray’da kimseyle bir sorunum yok. Galatasaray’ın oyuncusuyum ve 3 sene önce buraya kendim istediğim için geldim. Burada uzun yıllar kalmak istiyorum. Bu formaya layık olmaya çalışıyorum. Bundan sonra da elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım” dedi.