SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Son iki yarışını kazanma başarısı gösteren TURKISH EMPIRE yine şanslı. Kötü koşması halinde ZENCİRBEY devreye girer.

2.AYAK: Grubun en iyi performansına sahip TEKELİ KIZI kazanmaya yakın görünüyor. Bu ismi tek yazmayı riskli bulanlar LEYDİ KIZ yazabilir.

3.AYAK: VELİ CAN KIZI etkili binicisi ile kazanabilir. TUMBUL ZELE ve SEVDACAN yarışın diğer şanslı safkanları olup, CABİRE'ye dikkat.

4.AYAK: Günün önemli yarışlarından biri olan dördüncü ayakta YARAMAZ ÇOCUK mükemmel görünümü ile en şanslı isimdir. Son yarışını ‘'kesinlikle'' ölçü almadığım GLENDOR ve bu kez etkili olmasını beklediğim EL CONQUERADOR yarışın diğer şanslı safkanlarıdır.

5.AYAK: İdman pistinde çok iyi görünen USLUHAN ve İDİL SULTAN ikilisi arasında geçmesini beklediğim mücadele büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini tayin edecektir. Bu ikiliyi ayırmayın.

6.AYAK: Bu yarışa ciddi hazırlıklar ile girecek olan UNCLE, ILLUSIONIST ve SENATOR AMIDALA altılı kartlarına öncelikle yazılmalıdır. Bu üçlüyü yeterli bulmayanlar DANCO ve MY GOLD'u ihmal etmesinler.

TAHMİN 1-5 8-5 12-11-5-1 6-5-4 4-5 4-1-3-6-5