SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: Bu yarışa çok iyi hazırlanan LITTLE EAGLE koşunun en şanslı safkanı. OUT OF PASSED Cuma sabahı yaptığı galobunda iyi göründü. FOURTUNE Ömer Kaya ile yazılması gereken bir diğer safkan.

2.AYAK: CANÖZÜMLÜ Ankara'da yaptığı koşularında çok iyi not aldı. Safkandan iyi bir yarış bekliyorum. MERZA Cuma sabahı yaptığı sprintinde çok iyiydi. ÇİNİKIZ ve SEDEFKAR sağlam kartlara yazılmalı.

3.AYAK:TATLIKOTAN iki yarış gördükten sonra idmanda çok değişti. BABA SAÇAN, ALTIKARDEŞ ve ALAMAT CÖNGER sırası ile maiden'den çıkmaya uğraşacak diğer taylar.

4.AYAK: Son çim yarışında yakın ara üçüncü kalırken yarışını çok beğendiğim RANDOM SCORE uygun rakipler arasında bu kez kazanır.

5.AYAK: MIRAZBATUR Adana kumunda iki yarıştır ikinci kalırken iyi sinyaller verdi. ASALPOLAT iyi formunu koruyor. SARI TİMUR, DİLŞADOĞLU ve ENGİZEK daha sonra şans vereceğim isimler.

6.AYAK: BERHAN KIZI müsait grupta ilk şanslı safkan. CULAP BEYİ mesafeyi sever. NURAN HANIM, GUNCE KIZI ve son yarışını ölçü almadığım AKBEGÜM son ayağın şanslı safkanlarıdır

TAHMİN 7-1-2 4-3-2-6 5-3-2-1 1 2-4-11-9-6 5-3-14-12-1