SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Kulübü’nün internet sitesinde yayımlanan mesajda, “Hayatımızın en vazgeçilmez parçası, bizleri sınırsız hoşgörüleri, koşulsuz sevgileri ile yetiştirerek hayata katan dünyanın bütün annelerinin Anneler Günü’nü tüm içtenliğimizle kutluyoruz” denildi.

Fenerbahçe Kulübü’nün internet sitesindeki mesajda da “Hayattaki en değerli varlıklarımız olan annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun” ifadeleri yer alırken, kulüp başkanı Aziz Yıldırım ise ayrıca yayımladığı mesajda şunları kaydetti:

“Kutsal varlıklarımız olan tüm kadınların ve annelerimizin Anneler Günü’nü yürekten kutluyorum. Bu güzel gün vesilesi ile Fenerbahçe tarihine adını altın harflerle yazdıran, emeğin ve mücadelenin sembolü olan Fenerbahçeli annelerimize ve kadınlarımıza vermek istediğim bir hediye var. Bugünden itibaren Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olarak ilan ediyorum ki; Fenerbahçe için unutulmayacak bir gün olarak tarihe kazınan 20 Eylül tarihi resmen ‘Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü’ olacak ve bu şekilde kutlanacak; tüm Fenerbahçe camiası tarafından böyle anılacaktır. Hepinize, sonsuz teşekkürler.”