SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alkışlamayıp tepki göstermişlerdi

Karabük’ün G.Saray patentli oyuncuları, F.Bahçe maçı öncesi golcülerini dinlemedi.Mavi kırmızılı ekibin soyunma odasında İlhan Parlak arkadaşlarına “Fenerbahçe sahaya çıkarken alkışlayacağız” dedi. G.Saray’dan kiralık olan Furkan ile eski Cimbomlu Uğur ve Murat karşı çıktı.

Güncellenme: 14:46, 11/05/2014
Alkışlamayıp tepki göstermişlerdi

F.Bahçe-Karabük maçına damgasını vuran olaylardan biri Anadolu temsilcisinde G.Saray forması giyen 3 futbolcunun F.Bahçe'yi alkışlamamasıydı. Furkan Özçal, Uğur Uçar ve Murat Akça, takım arkadaşlarının aksine Fenerbahçe'yi şampiyon olduğu için alkışlamadı. Karabük'ün tecrübeli ismi ve F.Bahçe'nin eski oyuncusu İlhan Parlak, soyunma odasında arkadaşlarını topladı.

‘ZORUNDA DEĞİLİM'

İlhan, “Fenerbahçe'yi şampiyon olduğu için alkışlayacağız” dedi. Ancak sezon başında G.Saray'dan Karabük'e kiralanan Furkan Özçal buna karşı çıktı. Genç yıldız, “Hayır, ben alkışlamam” dedi. Bunun üzerine İlhan Parlak kızıp, “Hayır alkışlayacaksın. Herkes alkışlayacak” ifadesini kullandı. Furkan da, “Sen bana karışamazsın. Alkışlamak zorunda değilim” yanıtını verdi. Ve seremoni öncesi Furkan, Uğur Uçar ile bir diğer G.Saray patentli isim Murat Akça arkadaşlarından farklı davrandı.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:12:09,