SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uşak Sportif süpriz peşinde

Uşak Sportif'in genel menajeri Fatihan Erdoğan, play-off'ta karşılaşacakları Fenerbahçe Ülker maçına odaklandıklarını belirterek "Moralimiz yüksek, galip gelip sürpriz yapmak istiyoruz" dedi.

Güncellenme: 11:08, 17/07/2014
Uşak Sportif süpriz peşinde

Play-off çeyrek finalinde ilk maçını pazartesi günü Fenerbahçe Ülker ile deplasmanda karşılaşacak olan Uşak Sportif Genel Menajeri Fatihan Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada sezonu en iyi yerde kapatmak istediklerini söyledi.

Ligde çok iyi işler başardıklarını, artık play-off’a kenetlendiklerini kaydeden Erdoğan takımda morallerin yüksek olduğunu söyledi.

Ligdeki ilk yıllarında iyi bir ekip olduklarını gösterdiklerini ifade eden Erdoğan, play-off çeyrek finalinde Fenerbahçe Ülker karşısında sürpriz peşinde olduklarını dile getirdi.

“Fenerbahçe Ülker’i yenebilecek güçteyiz” diyen Erdoğan şöyle konuştu:

“Ligi geride bıraktık, artık önümüzde aşmamız gereken Fenerbahçe Ülker engeli var. Bunu yapabilecek güçteyiz. Çok çalıştık. İlk maçı kazanıp sahamızdaki maça avantajlı çıkmak istiyoruz. Bu zamana kadar pek çok zoru başardık. Bunu da başarmak istiyoruz. Oyuncularımızı maça konsantre ediyoruz. Mücadeleci bir ekibiz. Son baskete kadar maçı kovalayacağımıza kimsenin şüphesi olmasın.”

Yayınlanma Tarihi:18:09,