SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samsunspor rövanşta iddialı

PTT 1. Lig'de play-off yarı final ilk maçında Ankaraspor'u 1-0 yenen Samsunspor'da futbol şube sorumlusu Nihat Soğuk, "Rövanş maçında önce gol yemeyip, bulduğumuz fırsatları değerlendirerek finale çıkacağımıza eminiz" dedi.

Güncellenme: 17:17, 10/05/2014
Samsunspor rövanşta iddialı

Soğuk, kendi sahalarında Ankaraspor karşısında galip gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Galibiyetle avantaj yakaladıklarını belirten Soğuk, “Bu avantajı en iyi şekilde Ankara’daki rövanş maçında kullanacağız. Rövanş maçında önce gol yemeyip, bulduğumuz fırsatları değerlendirerek finale çıkacağımıza eminiz” diye konuştu.

Ankaraspor Teknik Direktörü Osman Özköylü’nün maçtan sonra yaptığı açıklamalara tepki gösteren Soğuk, şöyle devam etti:

“Bir teknik direktörün bu tür bahanelere sığınmasını doğru bulmuyorum. Geçmişte Samsunspor forması giymiş bir teknik direktörün sözlerini kınıyoruz. Biz stadyumda rutin yapılan işlerin dışında hiçbir şey yapmadık. Yenilginin arkasında başka bahanelere sığınmasının bir anlamı yok. Samsunspor taraftarı her yerde her zaman vardır. Futbol da seyirciyle güzeldir. Ankara’da da taraftarlarımızın yasal olarak bize ayrılan yeri dolduracağına inanıyoruz. Bu tür bahaneleri öne sürenler de kimin finale çıkacağı görmektedir.”