SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antrenör Cem Aslan yönetiminde, Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen antrenmana, milli takım kampında bulunan Çağla Baş’ın dışında tüm oyuncular katıldı.

Antrenör Aslan, antrenmanın ardından AA muhabirine yaptığı açıklamada, yarın sahalarında zorlu bir maça çıkacaklarını belirterek, “Yarın sahamızda oynayacağımız İzmir Büyükşehir Belediyesi karşısında iyi oyun çıkartıp gülen taraf olmak istiyoruz” dedi.

Rakiplerinin kaliteli oyunculardan kurulu olduğunu ancak kendi takımının da son haftalarda iyi performans gösterdiğini vurgulayan Aslan şöyle konuştu:

“Yarın kendi saha ve seyircimiz önünde önemli bir maça çıkıyoruz. Lig, milli maçlar ve sınavlar nedeniyle bir süre ertelenmişti. Bu arayı Ordu Belediyesi olarak iyi geçirdiğimizi düşünüyorum. Bu sezon bizim bir hedefimiz var. O da lige tutunabilmek. Bunun için engelleri tek tek aşıyoruz. Ardı ardına 3 maç kazandık. Şimdi sıra İzmir Büyükşehir Belediyesi maçında. Maç zor geçecek ama kazanmaktan başka çaremiz yok. Rakibimiz karşısında dördüncü galibiyetimizi alarak çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Bu maçın önemini iyi biliyoruz. Sporcularım da her şeyin farkında. Taraftarımızın desteğiyle kazanan taraf olmak istiyoruz.”

Aslan, takımda Çağla Baş dışında eksik oyuncu bulunmadığını sözlerine ekledi.

Oyunculardan İlbey Tuna ise ligde istedikleri sırada olmadıklarını ifade ederek, “Bu durumu düzeltmek bizim elimizde. İnşallah çıkışımızı sürdürüp hedefimize ulaşacağız” dedi.