SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Önder Özen Galatasaraylıları çok kızdıracak!

Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, Elazığ yolculuğu öncesi Trabzonspor-Galatasaray maçıyla ilgili öyle bir değerlendirmede bulundu ki...

Güncellenme: 16:29, 10/05/2014
Önder Özen Galatasaraylıları çok kızdıracak!

Lig'de ikincilik mücadelesi veren ve bu anlamda en keskin virajlardan biri olan Elazığspor deplasmanına giden Beşiktaş‘ın Futbol Genel Direktörü Önder Özen, yolculuk öncesi Sabiha Gökçen Havaalanında Macadogru.com'a bomba açıklamalar yaptı.

‘HAKEMLER İZİN VERİRSE TRABZONSPOR GALATASARAY‘I YENER’

Önder Özen Macadogru.com'dan Doğan Ezibay'a yaptığı açıklamada “Biz oraya ikinciliği almak için gidiyoruz. Bu maça çok iyi hazırlandık. Galatasaray‘ın Trabzonspor‘a takılacağını düşünüyorum. Eğer hakemler izin verirlerse Trabzonspor Galatasaray‘ı yenecektir. Biz bu sene hakemlerden çok çektik. İnşaallah bu son haftalarda böyle olmaz ve sezonu ikinci bitirip direkt Şampiyonlar Ligi'ne gideriz” dedi.

‘KALİTELİ TRANSFERLER YAPILACAK’

Özen transfer çalışmalarıyla ilgili olarak da “Bir sonraki sene daha başarılı olabilecek bir kadronun planlamasını yaptık. Yöneticilerimizle görüşmelerimiz devam ediyor. Takımımıza, ruhumuza ve bütçemize uygun kaliteli oyuncuların transfer edilecektir. Taraftarlarımız içini rahat tutsun. Ancak şu anda öncelikli hedefimiz önümüzdeki son 2 maçı kayıpsız geçmektir.” dedi.

Yayınlanma Tarihi:15:20,