SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Etkili formuyla Enyalios kazanır

Adana’dan gelip Ankara’da start aldığı son yarışını çok rahat kazanan Enyalios, titiz çalışmalarıyla formunu aynen devam ettiriyor. Uygun rakipleri yanında start alacak olan kaliteli safkanın, yine fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

Güncellenme: 09:24, 10/05/2014
Etkili formuyla Enyalios kazanır

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: İlk kez start alacak tayların mücadelesinde ilk şansı, hazır kıta görünen EL DIABLO'ya veriyorum. En sert rakibi BIG HEART olacaktır. OCAĞIN ATEŞİ ve MISS İREMNUR daha sonraki ihtimaller.

2.AYAK: Bu koşuya daha hazır giren UÇANBİR ilk atım. MAVİ MELEK ve DOĞU KIZI hata affetmez. YAMANAĞA kuponlara işaretlenmeli. SEVİMLİ HANIM'a dikkat.

3.AYAK: Tırnağının uçundaki PETEKCAN yine kazanabilir. Çok iyi durumda olan HARD BABY en sert rakibidir. AYŞENAZ, LYRIC ve LIGHT FOOT üçlüsü ise daha sonra değerlendirilmeli.

4.AYAK: Adana'dan Ankara'ya çok iyi durumda gelip, buradaki ilk startını oldukça kolay kazanan ENYALIOS'un, bugün de fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

5.AYAK: Bu yarışa sıkı hazırlanan CİHANEFE rakiplerini geride bırakabilir. GÜMÜŞSOY'dan iyi bir performans gelecek. Artan formlarıyla AHPAR ve DİRENTAY göz önünde bulundurulmalı.

6.AYAK: Titiz çalışmaları bulunan TANGO WINNER ve formunu hayli ilerleten SELNUR eşit ve en şanslı isimler. Sürprizcilere SAN VICENTE'yi öneririm. Bol şanslar.

TAHMİN 4-1-7-6 3-5-2-9-8 9-2-1-7-6 6 2-8-3-5 7-6-11