SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ersun Yanal’ın yerine o geliyor

İki kaptan Volkan ve Emre’nin, Kuyt’la beraber Aziz Yıldırım’la görüştükleri ve başkana “Ersun Yanal varsa biz yokuz. Biz Ertuğrul Sağlam’la çalışmak istiyoruz” dedikleri öğrenildi.

Güncellenme: 11:21, 10/05/2014
Ersun Yanal’ın yerine o geliyor

AMK GAZETE

Sarı-lacivertliler şampiyonluğu doyasıyla kutluyor ancak kulislere düşen son iddia, kutlamaları bile gölgede bırakacak cinsten… Edinilen bilgilere göre Fenerbahçe'de geçen hafta sürpriz bir gelişme yaşandı. Takımın iki kaptanı Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu, yanlarına bir diğer tecrübeli isim Dirk Kuyt'ı da alarak Başkan Aziz Yıldırım'a ziyarette bulundular. Üç yıldızın Aziz Yıldırım'dan bomba etkisi yaratacak bir talepte bulundukları öğrenildi.

Üç futbolcunun, “Gelecek sezon Yanal ile çalışmak istemiyoruz. Bu sezon gerekeni yaptık. Ancak seneye Yanal varsa biz yokuz” dedikleri belirtildi. Bu sözler Yıldırım'ı şaşırtırken, oyuncuların sonraki talebi de başkanın şaşkınlığını azaltmadı. Volkan ve Emre “Biz Ertuğrul Sağlam ile çalışmak istiyoruz” ifadesini kullandılar. Şu anda Eskişehir'in başında olan Sağlam'ın kulübüyle 1 yıl daha kontratı var.

Yayınlanma Tarihi:09:01,