SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sakatlıklar düşündürüyor

UEFA Şampiyonlar Ligi finali öncesinde, Real Madrid'te Pepe'nin, Atletico Madrid'te Diego Costa'nın sakatlığı teknik kadroyu endişelendiriyor.

Güncellenme: 16:19, 09/05/2014
Sakatlıklar düşündürüyor

Real Madrid Kulübü’nün internet sitesinde yer alan açıklamada, Real Vallodolid ile hafta içi yapılan maçta sol baldırından sakatlanan Pepe’nin bir dizi kontrolden geçtiği ve kas dokusunda birinci dereceden zedelenmeye rastlandığı, Portekizli savunma oyuncusunun 15 gün sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Atletico Madrid’de ise Diego Costa’nın sağ ayağında birinci dereceden kas gerilmesi olduğu ve hafta sonu takımının Malaga ile yapacağı karşılaşmada oynamasının beklenmediği ifade edildi.

Real Madrid’den Pepe’nin, Portekiz’in Lizbon kentindeki Luz (Işık) Stadı’nda 24 Mayıs’ta oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi finaline yetiştirilmesi için yoğun çaba harcandığı, daha önce de benzer sakatlıklar yaşayan Atletico Madridli Diego Costa’nın ise sağlık durumunun iyiye gittiği ve Barcelona ile son hafta yapacakları lig maçında oynama ihtimali olduğu belirtildi.

Yayınlanma Tarihi:16:00,