SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: Altılının ilk ayağında iki yaşlı İngiliz safkanların şartlı bir koşusu var. PRINCESS MAHRA iyi bir hazırlık devresi geçirdi. SUCCES kondisyoner arkadaşların üzerinde en çok durdukları isim. MAGIC MOMENT, NEW STAR, LEPANTO, SANTINO, CHERRY LADY ve TÜRÜTCAN sağlam kuponlarda bulunması gereken diğer safkanlardır.

2.AYAK: Bu koşuyu hedef yaptığını bildiğim ŞEKER AĞA ekonomik kuponlara tek yazılabilir. DISTANT RISING sevdiği pistte yarışa ağırlığını koyabilir. STEP BY STEP grubun uygunluğundan faydalanmaya çalışacak.

3.AYAK: Sihirbaz ile çok iyi uyum sağlayan RAST koşunun süratli gidecek olmasından faydalanıp sonlardaki etkili sprintiyle rakiplerini avlayabilir.

4.AYAK: Süratli bir stile sahip olan YEDİKARANFİL bir solukta bitirmeye çalışacak. BABASEYFİ sahada çok tutuluyor. Koştuğu iki koşuyu da kazanan DÖKERBEY seriyi sürdürmek için elinden geleni yapacaktır.

5.AYAK: Kazandığı koşu sonrası formunu daha da geliştiren YAVUZSEL bugün de Selim Kaya ile hedefi vurabilir. CRYSTAL CLEAR en yakın rakibi olur. LAMBOURN, CAMPIO ve KARABEKMEZ koşuda söz sahibi olabilecek diğer isimlerdir.

6.AYAK: Özel takibimde olan KAŞEN formunu koruyor. WINNER SIRCLE başarılı pilotuyla birinciliğe uzanmaya çalışacak. SABRET, PATRONESS ve RALEYKA ise daha sonra düşünülmeli. Bol şanslar…

TAHMİN 8-9-2-3-1-4-6-11 10-2-8 10 6-1-2 7-8-9-1-3 3-1-6-9-11