SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: İlk kez start alacak tayların mücadelesinde idman pistinde çok iyi görünen MAGIC MOMENT, TÜRÜTCAN, SANTINO, PRINCESS MAHRA ve SUCCESS, altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

2.AYAK: Günün ilk zor ayağı olan ikinci ayakta start alan tüm isimlerin kazanma şansı olup, bu ayağı kapatmanızı öneriyorum.

3.AYAK: Diğer zor yarışlardan biri olan üçüncü ayakta, performans olarak bir birbirlerine yakın rakipler mücadelede edecek. Bu ayakta sıkıntı yaşamak istemiyorsanız, bütçenizde elverişli ise bu koşuyu kapatmanızı öneriyorum.

4.AYAK: Grubun iki etkili ismi BABA SEYFİ ve DÖKERBEY arasında geçmesini beklediğim kıyasıya mücadele, büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini belirleyecektir.

5.AYAK: Son ayların en fazla dikkat çeken safkanı KARABEKMEZ yarış içinde bir aksilik yaşamaz ise, sonlarda yapacağı etkili sprint ile kazanacaktır. Günün en sağlam bankosu olarak altılı kartlarınıza yazabilirsiniz.

6.AYAK: Başarılı yarışlarına bir yenisini daha eklemesini beklediğim KAŞEN kazanacak güçte görünüyor. Olası kötü koşması halinde RALEYKA devreye girebilir.

TAHMİN 2-11-4-8-9 HEPSİ HEPSİ 1-2 3 3-11