SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: ÇAYKAŞI lehine mesafede iddialı. MARSHMALLOW grubun uygunluğundan faydalanır. MY NUMBER ONE, FINAL ROAD ve SIERRA BLANCA sağlam kuponlarda bulunmalı.

2.AYAK: Uzun bir süre dinlendirildikten sonra bu pistte sıkıştırılmadan bir yarış gösterilen TORNADO STRIKE rakiplerinden önce fotoya süzülebilir.

3.AYAK: Son koşusunu bu pist ve mesafede iyi sayılabilecek bir dereceyle kazanan KAŞİF bugün de aynı başarıyı göstermeye çalışacak. BAŞKAYNAK ve ZAL hata kollar.

4.AYAK: Son çim koşusunu ölçü almadığım HÜLYACAN bugün Karataş ile rakiplerine üstünlük sağlayabilir. GÜLERANA ve TOŞURKIZI favorinin en ufak hatasını affetmeyecek isimlerdir.

5.AYAK: Özel takibimde olan KAYAGİBİ sprintini ayarlayabilirse tatlı bir sürprize imza atar. Son koşusundaki üçüncülüğü tatminkar olan ÖZÜNOĞLU öncelikli rakibi olur. DİLRUBA SULTAN, AKROBAT, BAYINDIRBEY, MİRDANHAN ve COŞKUNKIZ bu zor koşuda benim kuponuma yazacağım diğer isimlerdir.

6.AYAK: TRIBECA koşu tecrübesinden faydalanmaya çalışacak. IRON GIRL başarılı pilotuyla kapanışı yapabilir. KNOW THAT, RAYA, ACAR ve GÖRKİ burasını sigorta kapsamına alır diye düşünüyorum. Bol şanslar.

TAHMİN 6-8-1-2-4 10 4-1-5 3-6-2 11-12-6-1-2-3-7 10-14-15-9-1-4