SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Diego Ribas’ın talibi çok”

Beşiktaş'ın transfer listesinde yer aldığı iddia edilen Brezilyalı futbolcunun, başta İngiliz kulüpleri olmak üzere çok sayıda taliplisi olduğu öne sürüldü.

Güncellenme: 13:47, 08/05/2014
“Diego Ribas’ın talibi çok”

Beşiktaş’ın transfer listesinde olduğu iddia edilen, Atletico Madrid’de kiralık oynayan Brezilyalı Diego Ribas’ın, başta İngiliz kulüpleri olmak üzere çok sayıda talibinin bulunduğu iddia edildi.

İspanyol Atletico Madrid takımına sezon ortasında kiralık gelen ve sezon sonunda Almanya’nın Wolfsburg Kulübü ile sözleşmesi sona ereceğinden, boşta kalacak orta saha oyuncusuna birçok kulüpten transfer teklifi yağıyor.

Atletico Madrid, Diego Ribas için ilk tercih gibi görülse de İspanyol kulübün Brezilyalı futbolcunun istediği yıllık maaşı vermeye henüz yanaşmadığı, o yüzden Ribas’ın başka kulüplerle görüştüğü belirtildi.

İddialara göre 29 yaşındaki futbolcu için en ciddi teklif, Beşiktaş’tan gelmiş gibi görünse de İspanyol spor gazetesi El Mundo Deportivo, Ribas ile ilgilenen başka kulüplerin de olduğunu öne sürdü. Haberde, İngiliz kulüplerinden Southampton ile Arsenal ile Brezilya’dan Santos’un Diego Ribas’ı transfer etmek istediği kaydedildi.

Brezilya basını da Santos ile Diego Ribas arasındaki görüşmelerin oldukça ilerlediğini iddia etti.

Yayınlanma Tarihi:14:50,