SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Son yarışını kazanma başarısı gösteren MY NUMBER ONE bu kez de kazanabilir. ÇAYKAŞI en sert rakiptir. Sürprizi SIERRA BLANCA'dan bekliyorum.

2.AYAK: Hayatının ilk startında süper performans gösterip ikinci olma başarı gösteren BERFİN o yarışı sonrası fit duruma geldi kazanmaya en yakın isimdir. Oldukça hazır görünümü ile AFRİKAYA BAKAN en küçük hata affetmez.

3.AYAK: Şu an için en formda görünen ikili KAŞİF ve ZAL arasında geçmesini beklediğim birincilik mücadelesinde en az hata yapan kazanacaktır.

4.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım HÜLYACAN bu kez de en şanslı isimdir. GÜLERANA ve ŞAHİDENİNKIZI yarışın diğer şanslı isimleri olup, sürprizi TOŞURKIZI ve NURLUCA gerçekleştirebilir.

5.AYAK: Hafta içi galobunda süpür görünen ÇAYGÜLÜ bu galobunu yarışına yansıtması halinde günün önemli sürprizine imza atabilir. MİRDANHAN ve KABAKÇI yarışın diğer şanslı isimleridir.

6.AYAK: ACAR başta olmak üzere, RAYA, IRON GIRL, GÖRKİ, TRIBECA, URAGAN, ALTINKIZ, AGARTA, KNOW THAT, KECHICHE ve MIGHT altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

TAHMİN 1-6-4 12-1 4-5 3-2-5-6-7 8-3-5 1-9-14-4-10-11-13-12-15-6-7