SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kusursuz formuyla Hoşkadem şanslı

Hayatının ilk 2 startını aynı jokeyiyle yine aynı mesafede kazanma başarısı gösteren Hoşkadem’in formu zirvede. Gerçekleştirdiği hazırlıklarında da oldukça iyi görünen kaliteli tay, ilk kez çime çıkmasına rağmen tek olur.

Güncellenme: 10:13, 06/05/2014
Kusursuz formuyla Hoşkadem şanslı

Er­dem ER­GÜ­DEN

1.AYAK: Tecrübeli tay BIG VIOLET en iddialı isimdir. En sert rakiplerinin GÜRCÜ KIZI ve GOLDEN SHONE olmasını bekliyorum. MEDOC ve BEST TIME BEST'e dikkat.

2.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran MEHMETCAN ilk atım. SÜNNETÇİ BEYİ sevdiği pistte hata affetmez. AENEAS, FIRST EVER ve CRYPTO daha sonra düşünülmeli.

3.AYAK: MC GIRL kazandığı yarış sonrası çok iyi durumda. KEREMİN ATI'ndan iyi bir performans bekliyorum. PARK CEYHAN, MANZANILLO ve PARTNER SCORE daha sonra düşünülmeli.

4.AYAK: Hayatının ilk iki startını aynı mesafede çok iyi bir şekilde kazanan HOŞKADEM kusursuz formunu aynen sürdürüyor. İlk kez çime çıkacak olan başarılı tay, uyumlu binicisiyle yine kazanmaya yakın.

5.AYAK: Form durumları mükemmel ve birbirine hayli yakın olan YOLALAN ve ÇALIK küçük kuponlar için yeterli görünüyor. Geniş kupon yapanlara AĞINLI ve TUNAHANBEY'i değerlendirmelerini öneririm.

6.AYAK: Fit durumdaki BIG FATHER birinciliklerine bir yenisini daha ekleyebilir. Son yarışını çok beğendiğim YOLCU BEY hata affetmez. KÖYLÜM ve YENİSEİ'ye dikkat. Bol şanslar.

TAHMİN 7-8-6-9-3 1-5-6-3-8 2-3-5-1-9 1 1-4-3-5 9-5-4-1