SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kayseri Erciyessporlu futbolcu Yasin Öztekin, Kadir Has Spor Salonu’nda Kayserimaç spor gazetesinin düzenlediği 9’uncu geleneksel Kayserimaç 2013 Oscarları ödül törenine katıldı.

Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Öztekin, ligin son iki haftasına girildiğini belirterek, bu haftalardaki puan kayıplarının telafisinin olmayacağını kaydetti.

Bursaspor maçının kendileri için sezonun en önemli karşılaşmalarından biri olduğuna dikkati çeten Öztekin, şöyle devam etti:

“Bursaspor maçını kazanarak, ligde kalma yolunda önemli bir adım daha atmak istiyoruz. Bunu başaracak güce sahibiz. Biz iyi bir takımız. Ligin ikinci yarısında 24 puan toplayarak, gücümüzü gösterdik. Artık son iki haftaya girildi. Kümede kalma yolunda rakiplerimize göre az da olsa avantajımız var. Bu avantajı kullanmak istiyoruz. Bursaspor maçı bu sezon sahamızdaki son maçımız. Taraftarımızdan bu zorlu maçta yanımızda olmalarını istiyoruz. İnşallah iyi bir oyun sonucunda galip gelir ve 3 puana uzanan taraf biz oluruz.”

ÖDÜL TÖRENİ

Kayserimaç 2013 Oscarları ödül törenine, Vali Orhan Düzgün, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Kayseri Erciyessporlu futbolcular, profesyonel ve amatör kulüp başkanları ve yöneticiler, antrenör, hakem çok sayıda sporcu ile diğer davetliler katıldı.

Törende Hikmet Karaman yılın teknik direktörü, Yasin Öztekin yılın futbolcusu, Kayseri Erciyesspor da yılın futbol takımı ödülünü aldı.