SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Hatayspor’un kulüp başkanı Jan Baram, Giresunspor maçında iyi sınav verdiklerini, PTT 1. Lig hedefi için Sarıyer maçını beklediklerini bildirdi.

Baram, yaptığı yazılı açıklamada, lider Giresunspor karşısında oynanan güzel futbol ve farklı galibiyetten ötürü teknik heyet ve futbolcuları tebrik ettiğini ifade etti.

Maçta her türlü tahriklere rağmen takımını centilmence destekleyen Hataysporlu taraftarlara da teşekkür eden Baram, şunları kaydetti:

“Giresunspor maçında iyi bir sınav vermenin huzuru içerisindeyiz. Maçı televizyondan canlı izleyenler, Hatayspor ile Giresunspor arasındaki farkı görmüş ve Hatayspor’un haklı galibiyetini takdir etmişlerdir. Hatayspor açısından Giresunspor maçı geride kalmıştır. Hedefimiz, İstanbul deplasmanında Sarıyer ile oynanacak maçta galibiyettir. Teknik heyete ve futbolcularımıza güveniyorum. Sarıyer maçını kazanarak rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz.”

Hedeflerine ulaşmaları için herkesin maddi ve manevi desteğine ihtiyaçları olduğunu vurgulayan Baram, maddi sorunları çözmeleri halinde futbolcuların maçlara daha iyi motive edebileceklerini dile getirdi.