SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.BAHÇE Teknik Direktörü Ersun Yanal, sözleşmesinin uzatılmasını umduğunu bir kez daha dile getirdi… Hafta içinde “Başarıya ceza vermezler herhalde, böyle saçmalık olur mu?” diyerek yönetime ince mesaj gönderen tecrübeli çalıştırıcı dün de maçın ardından kontrat konusuyla ilgili olarak “F.Bahçe'nin öncelikleri çok daha farklı. Ligin bitmesine 2 hafta daha var. Biz aile olarak başarılı oldukça sanırım bundan sonra da bu başarının devamı için gereken yapılacak” ifadelerini kullandı.

YANAL, “Şampiyon olarak yer almak oldukça keyifli. Skoru belki 2. planda düşünüyorsunuz ama F.Bahçe olarak her maçı kazanmak zorundayız” derken, “Rakibin isteği daha fazlaydı. İlk yarıdaki savunma hatalarımızdan yararlanıp öne geçtiler. 2. yarı müdahale ettik ama oyunu çeviremedik” diye konuştu.

‘İLLA DÜŞÜRECEKLER' MAÇTAN önce kendilerini alkışlayan Akhisarlı oyunculara teşekkür eden Yanal, “Haftaya Karabük maçının çok güzel bir atmosferde geçeceğini düşünüyorum. Uzun bir şampiyonluk mücadelesinden sonra bunun boşalımını yaşıyoruz” şeklinde konuşurken, sosyal medyada kendisinin çalıştırdığı takımların 2. yarıda düşüşe geçtiğinin söylendiğinin hatırlatılması üzerine “İlla düşürecekler yani, canları sağ olsun” yanıtını verdi.

DENEYİMLİ çalıştırıcı kalan iki maçta genç oyunculara şans verip vermeyeceğiyle ilgili de “Kadro bozulmaz” dedi.

Vatan

Yayınlanma Tarihi:08:50,