SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kalpar skordan memnun

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, PTT 1. Lig'de Kahramanmaraşspor karşısında aldıkları 4-1'lik galibiyetten dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Güncellenme: 22:06, 04/05/2014
Kalpar skordan memnun

Kalpar, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ligi iyi bir yerde bitirdiklerini belirterek, “Hedefimiz play-off’tu ve bunu başarmıştık, kaybetsek de kazansak da bir şey fark etmeyecekti ancak kazanarak taraftarlarımızı mutlu etmek en önemlisiydi, bunu yaptık. 4-1’lik galibiyetten dolayı mutluyum” diye konuştu.

Ligin son haftasında seyircisiz maç oynamanın üzücü olduğunu dile getiren Kalpar, “Ne olursa olsun taraftarsız maçın çok keyifsiz olduğunu düşünüyorum” dedi.

Kahramanmaraşspor cephesi

Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Orhan Şerit ise geçen hafta oynadıkları Balıkesirspor maçından sonra bazı oyuncularına izin verdiklerini ve altyapı ağırlıklı kadroyla Samsunspor’a karşı mücadele ettiklerini söyledi.

Maçın ilk yarısında iyi mücadele ettiklerini ancak ikinci yarıda Samsunspor’un 4 gol bulduğunu ifade eden Şerit, “Takım olarak PTT 1. Lig’de son maçımızı oynadık. Haftalar önce ligden düşmüştük. Bunun için altyapıdan gelen oyuncularımızdan yararlandık. Bu oyuncularımız da bize gelecek için ümit verdi. Samsunspor’a play-off’ta başarılar dileriz” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:19:33,