SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: Çim ve kum yarışını çok iyi koşan HERKÜLES artan form ve tecrübesi ile ilk şansta. Yeterli tecrübeyi bulan DOMİNA ve ilk startında üçüncü kalan ÖZKAN FIRTINASI rakip olabilecek taylar.

2.AYAK: Sürprize açık bir koşu. LOST RIVER, İSMAİL BEY, MASAI MARA, TARGET LIFE ve MY PRINCESS sağlam kartlara yazılmalı.

3.AYAK: NANİ NANİ iki kez koştu ve iki yarışında da ikinci kalırken iyi sinyaller verdi. DİLANIM tabela içinde bitirdiği koşuları ile göz doldurdu. BENGÜLAY iyi hazırlıkları ile şans vereceğim diğer bir isim.

4.AYAK: BLUE FIRE uzun mesafede iyi koşacak ve safkan formda. AKENETON son yarışlarında iyiydi. INVINCIBLE, O BENİM OĞLUM ve AMAIZING çok at yazanlara tavsiyelerim.

5.AYAK: 1100 metre kum pistte yakın ara üçüncü kalırken çok iyi koşan ve ardından Cuma sabahı yaptığı sprintinde de mükemmel görünen EMİNEFE günün bankosudur.

6.AYAK: BERHANKIZI çimde iki yarıştır ikinci kalıyor. Safkanın form durumu çok iyi. ŞANSKAYA, GUNCE KIZI, SERAPHANIM ve AKBEGÜM koşuda birincilik şansı olan safkanlar.

TAHMİN 3-8-10 10-8-7-1-14 7-2-1 2-1-4-5-10 4 6-3-9-5-4