SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Baroni, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında, müsabakaya konsantre olmakta zorlandıklarını ve karşılaşmanın başında yedikleri 2 golün ardından toparlanamadıklarını söyledi.

Fenerbahçe kariyerini bitirip Brezilya’ya döndüğüne dair haberlerin çıktığını hatırlatan Baroni, şöyle konuştu:

“Bu, beni çok üzdü. Bu haber tamamen yalandır. Bu tarz haberlere çok üzülüyorum, bir ailem var ve biz burada çok mutluyuz. Benim, twitter, facebook, instagramım yok, sosyal medyaya dair hiçbir şeyim yok. Benim ağzımdan çıkıyor gibi haber yapılıyor. Fenerbahçe’de kalmak istiyorum, burada çok mutluyum.”

Fenerbahçeli Kadlec ise müsabakanın başında biraz dalgın olduklarını ve 2 gol yediklerini, daha sonra 1 gol bulmalarına ve rakibe baskı kurmalarına rağmen yenildiklerini söyledi.

Kadlec, Akhisar Belediyesporlu futbolcuların kendilerini alkışlamalarına ilişkin ise böyle bir olayı ilk defa yaşadığını belirterek, “Çok hoş bir görüntüydü. Saygı görmekten dolayı çok mutlu oldum” dedi.

Forma şansı bulamamasıyla ilgili bir soru üzerine ise Kadlec, şöyle konuştu:

“Bu konuda hiçbir zaman saygısızlık yapmadım, en iyi şekilde çalıştım, hiç kimseyle kavga etmedim, kendi içimde verdim kavgamı. Kimseye saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum. Zaten bizi bu ortamın şampiyon yaptığını düşünüyorum. Kimse birbirine saygısızlık etmiyor ve birbirine yardım etmeye, desteklemeye çalışıyor.”