SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“40 yıllık bir hayal gerçekleşti”

Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, Balıkesirspor'un PTT 1. Lig'den Spor Toto Süper Lig'e yükselmesiyle ilgili, "Çok mutluyuz, 40 yılık bir hayal gerçekleşti" dedi.

Güncellenme: 22:05, 04/05/2014
“40 yıllık bir hayal gerçekleşti”

Turhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Balıkesirspor’u tebrik etti. Bunun tarihi bir başları olduğunu belirten Turhan, “Çok mutluyuz, 40 yılık bir hayal gerçekleşti. Futbolcuları, teknik heyeti kutluyorum. Balıkesirlileri, Balıkesirspor taraftarını tebrik ediyorum. Gerçekten tarihi bir an. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur da Balıkesirspor’un Süper Lig’e çıkma başarısından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Bundan sonra Balıkesirspor’u başarıdan başarıya taşıyacaklarını anlatan Uğur, “Büyükşehire Süper Lig yakışır. 40 yıl sonra Balıkesirspor tekrar Süper Lig’de. İnşallah başarılı olacağız. Her zaman Balıkesirspor’un destekçisiyiz. Bugüne kadar destekledik, bundan sonra da desteklemeye devam edeceğiz, 10 yıllık sponsoru olarak bundan sonra da desteklerimiz sürecek” ifadelerini kulandı.

Yayınlanma Tarihi:20:10,