SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Gaziantepspor’u sabırlı bir oyun ve mücadelenin ardından mağlup etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Karaman, maçın ardından katıldığı basın toplantısında, ligin bitmesine iki hafta kala Gaziantepspor’u 1-0 mağlup ederek, önemli bir galibiyete imza attıklarını belirtti.

Galibiyeti taraftara armağan eden Karaman, şöyle devam etti:

“Rakibimizi tebrik ediyorum iyi mücadele etti. Çok mücadeleci bir takım. Deplasmanda aldığı sonuçlar ortada. Rakip taktik anlamda kendi sahasına iyi çekilip hata yapmamızı bekledi. Bundan dolayı ileri çıkarken pas hatası yapmamaya çalıştık. Yaptığımız bölümlerde de oyuncularımı eleştirdim. Sabırlı oynadık ve kazanmasını bildik. Daha ligin bitmesine iki hafta var. İşimiz daha bitmedi. İnşallah gelecek hafta iyi bir sonuç çıkartıp rakiplerimizin alacağı sonuca bakacağız.”

Kaleci Gökhan Değirmenci ise ligde kalma yolunda kritik bir galibiyet aldıklarını vurgulayarak, “Tüm takımı tebrik ediyorum. Önemli bir galibiyet aldık. Kesinlikle kazanmamız gerekiyordu, o bilinçle oynadık. İyi mücadele ettik. Hiç oyun disiplininden kopmadık. Sonunda golü bulacağımızı biliyorduk. Kazandığımız için mutluyuz” diye konuştu.

Defans oyuncusu Emre Öztürk de iyi bir mücadele sonucunda 3 puana ulaştıklarını kaydetti.

 

Yayınlanma Tarihi:19:49,