SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: İstanbul kumunda iyi koşular çıkaran AŞIRIM BEY ilk şanslı safkan. İstanbul ve Bursa'da iki koşu üst üste kazanan ASİLKAN formda bir isim. NAZARAT uzun mesafeyi sever. ÇAKICI EFE ve ŞAHREMO diğer şanslı safkanlar.

2.AYAK: İLKERHAN ve KASPAR beğenilen idman durumları ile öncelik vereceğim taylar. DISTANT GALLOP, OTOFROCK ve JEHANGIR geniş kuponlarda bulunmalı.

3.AYAK: 1900 çimde boyunla 2. kalırken iyi koşan CANIS MAJORIS aynı yarışını yaparsa şanslı olur. PRINCE OF KRAKOW iyi hazırlandı. İdmanda beğenilen AVILES dikkat çekiyor.

4.AYAK: Aprantilere ait olan koşu zor görünüyor. ATACAN KAN, AKROBAT, PATRON ve KOYRAMERT arasında ayırım yapmamak gerek.

5.AYAK: STAVE JOBS 1600 metre çimde 4 boy önde kazanırken harika koşu çıkardı. Safkanın kilosu çok uygun ve kendisini tanıyan Deniz Yıldız ile yine kazanır.

6.AYAK: İkinci olduğu yarışını beğendiğim FESTINA LENTE ilk şansta. Uzun aradan sonra yarış gören MARVELOUS IRON bu kez farklı koşacak. LEE VALLEY ve MÜDÜR daha sonra düşündüğüm safkanlar.

TAHMİN 4-3-1-6-7 5-7-3-8-6 1-6-4 3-2-6-1 6 2-9-8-3