SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Niasse harekatı

Bordo-mavililer golcü transferinde kolları sıvadı. Fırtına, bu sezon Süper Lig'e damga vuran Niasse için Akhisar Belediyespor'un kapısını önümüzdeki günlerde çalacak.

Güncellenme: 10:41, 02/05/2014
Niasse harekatı

AMKSPOR

Trabzonspor, Akhisar’ın golcüsüne kancayı attı… Bu sezonun başında Ege ekibine gellen ve ligin en flaş oyuncularından biri olan Senegalli futbolcu birçok kulübün transfer listesine girmişti. Uzun süredir forvet arayışında olan bordo-mavililer de önümüzdeki sezon için takviye çalışmalarına şimdiden başladı ve Niasse için menajerler vasıtası ile transfer görüşmelerine start verdi. Senegalli golcü de Trabzonspor’a transfer olmaya sıcak bakarken, anlaşmanın sezonun bitişi ile netlik kazanması bekleniyor.

BONSERVİSİ 5 MİLYON EURO

Sezon başında Akhisar Belediyespor’un futbolcusu Bruno’nun tavsiyesi ile Senegal’in Ouakam takımından bedelsiz transfer ettiği Niasse’nin bonservis bedeli 5 milyon Euro. Trabzonspor ise bu rakamı hayli yüksek buluyor. Tarafların maddi konularda anlaşması halinde transfer görüşmeleri büyük olasılıkla olumlu bir şekilde sonuçlanacak.