SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Güzel hazırlıklarıyla Aşırım Bey

Çok iyi bir form durumu bulunan Aşırım Bey, bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarında da oldukça başarılı göründü. Son derece müsait rakipleri yanında start alan safkanın 6’lı Ganyan’ın açılışını yapmasını bekliyorum.

Güncellenme: 10:48, 02/05/2014
Güzel hazırlıklarıyla Aşırım Bey

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Güzel formunu eksiksiz olarak devam ettiren ve hazırlıklarında çok iyi görünen AŞIRIM BEY, dişine göre olan bu rakiplerini geride bırakıp fotoyu önde geçecektir.

2.AYAK: Karışık bir tay yarışı… Grubun tecrübeli isimlerinden İLKERHAN ve kaliteli orijinalitesiyle KASPAR öncelikli. Rakip olarak OTOFROCK, ZELENİKA, CLEVER, JEHANGIR ve DISTANT GALOP'u öneririm.

3.AYAK: Bu koşu büyük ihtimalle son yarışını çok iyi bir şekilde kazanan PRINCE OF KRAKOW ve fit durumda görünen CANIS MAJORIS arasında geçecek. FIRST KHAN'dan iyi bir performans gelebilir, dikkat.

4.AYAK: Son yarışı ölçü olmayan kaliteli KOYRAMERT uygun grupta öncelikli. ATACAN KAN sert rakibidir. PATRON ve AKROBAT daha sonra düşünülmeli.

5.AYAK: Çok iyi bir yarış beklediğim WOLFS BREATH birinciliğin en güçlü adayıdır. Son yarışını kolay kazanan STAVE JOBS hata affetmez. BIOTIC ve ATEN daha sonra düşünülmeli.

6.AYAK: Tırnağının ucundaki FESTINA LENTE ve dinlendirildikten sonra yarış görüp nefes açan MARVELOUS IRON ilk atlarım. LEE VALLEY, VIRTUES CHAMP ve MÜDÜR geniş kuponlara yazılmalı. Bol şanslar.

TAHMİN 4 5-7-8-10-1-6-3 6-1-7 1-3-6-2 3-6-4-1 2-9-8-6-3