SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: Uygun kilo ile koşacak olan AŞIRIM BEY ilk kez böyle uzun mesafede start alıyor ama ben yine de rakiplerinden önce fotoya uzanacağına inanıyorum.

2.AYAK: Üç yaşına gelmelerine rağmen bir türlü Maiden'dan çıkamamış İngiliz safkanlarının mücadelesi sürprize müsait görünüyor. Ben, hepsini işaretliyorum.

3.AYAK: İlk kez çime çıkacak olan TURKISH POWER tatlı bir sürpriz yapabilir. KIRBY DRIVE öncelikli rakibi. BRACCIOFERRO, FIRST KHAN, CANIS MAJORIS ve PRINCE OF KRAKOW sağlam kuponlarda bulunması gereken isimler.

4.AYAK: Bu koşuyu hedef yaptığını bildiğim PATRON kazanmaya en yakın isimdir. Özel takibimde olan TEKSAS üzerindeki fazlalıkları attı. KOYRAMERT, AKROBAT ve ATACAN KAN buranın sigortaları.

5.AYAK: Son koşusunda sert rakiplerine çatan WOLF BREATH bu gruba göre iyi bir derece ortaya çıkarttı. Kazandığı koşu sonrası formunu koruyan STAVE JOBS yinev birinciliğe çabalayacak.

6.AYAK: Karataş'lı MARVELOUS IRON son ayağa imzasını atabilir. LEE VALLEY pist ayrımı yapmıyor. MÜDÜR, FESTINA LENTE ve VIRTUES CHAMP göz ardı edilmemeli.

TAHMİN 4 HEPSİ 8-3-5-7-1-6 6-7-1-2-3 3-6 9-8-3-2-6