SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Etkili formuyla CemCem tek olur

Sergilediği yarışlarıyla sahip olduğu formunu gözler önüne seren Cemcem, bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarında da çok iyi göründü. Uygun rakipleri yanında start alan safkanın birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 11:14, 01/05/2014
Etkili formuyla CemCem tek olur

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Çok iyi bir forma sahip olan KOCABATUR boş kilosuyla yarışın en iddialı ismidir. Artan kondisyonuyla dikkat çeken AKINALP ve sevdiği mesafede DUMANALİ hata affetmez. PANTER ve CANBAMKA'ya dikkat.

2.AYAK: Titiz çalışmaları bulunan ROBUSTO başarılı binicisiyle birinciliğin en kuvvetli adayıdır. EYMENİM'den iyi bir koşu gelebilir. Son yarışı ölçü olmayan GÜM GÜM yazılmalı. MOLUBEYİ'ne dikkat.

3.AYAK: Kazandığı yarış sonrası çok iyi durumda olan UNICORNUS, formunu bir kat daha artıran RUBICON ve hızlandırdığı idmanlarıyla çok iyi duruma gelen kaliteli safkan AKDENİZ ATEŞİ arasında ayrım yapılmamalı.

4.AYAK: Sergilediği birbirinden mükemmel yarışlarıyla göz dolduran ve bu koşuya çok özel işlerle hazırlanan CEMCEM'in, rakiplerin e üstünlük sağlayıp yarışı kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Hazır kıta ALŞALLI müsait grupta ağır basıyor. Son yarışında çok iyi görünen CİNCORTA en yakın takipçisidir. BELGİTAY, YAKŞIGÜZEL ve ESRAMKIZ geniş kuponlarda bulunmalı.

6.AYAK: Tatminkar çalışmalarıyla beğenilen SARAYCAN, SEDATBEY, TURABİ, TUMBUL ANZELHA ve ÖZMUTLU isimli safkanlar arsındaki mücadelenin kazananı belirlemesini bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN 10-1-9-3-2 5-8-3-9 3-7-4 3 7-4-3-10-8 3-7-1-10-5