SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: Son çim yarışında da başarılı koşan KOCABATUR Müslüm Çelik ile sevdiği kum pistte çok iyi koşacak. Bana göre tek rakip mükemmel form durumu ile dikkat çeken AKINALP olur.

2.AYAK: Gökhan Kocakaya ile koştuğu son iki yarışında formunu gösteren ROBUSTO favorim. EYMENİM sprint mesafesini iyi ayarlarsa ilk rakiptir. CAPTAIN PARIS, GÜM GÜM, MİYAZAKİ ve KING ABJAR sağlam kartlara yazılmalı.

3.AYAK: 1900 metre çim pistte iyi derece ile kazanan UNICORNUS süren formu ile favorim. RUBICON uzun mesafeyi seven bir isim ve mutlak yazılmalı. Son yarışını iyi koşan BABBOSH öndekilerin en ufak hatasını affetmez.

4.AYAK: İzmir kumunda iyi koşular çıkarmış olan CEMCEM Ankara'da koştuğu kum yarışında da ikinci kalırken çok iyiydi. Yarış hazırlıkları iyi olan tay Uğur Polat ile kartlara tek atılmalıdır.

5.AYAK: ALŞALLI uygun grupta ve uzayan mesafede favorim. 1600 metre çim pistte SARDES'e baş farkı ile geçilip ikinci kalan CINCORTA ilk rakip. ESRAMKIZI ve YAKŞIGÜZEL daha sonra düşünülmeli.

6.AYAK: SARAYCAN ve TURABİ eşit şansta. SEDATBEY, TUMBUL ANZELHA ve HANIM ABLA sağlam kartlarda bulunması gereken isimler.

TAHMİN 10-1 5-8-7-3-4-11 3-7-5 3 7-4-8-10 3-1-7-10-12