SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tolga Zengin bombaladı!

Beşiktaş'ın kaptanı Tolga Zengin, Sivasspor mağlubiyeti, Gökhan Töre'nin gece dışarı çıkması ve yaralanması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 15:04, 30/04/2014
Tolga Zengin bombaladı!

İşte Tolga Zengin’in açıklamaları:

Yaşanan bir talihsizliktir. Dışarı çıkılması talihsizliktir daha öncede çıkılıyordu dışarıya bu olayın yaşanması büyümesine neden oldu. Ertesi gün idmanın var idmandan sonraki gün çıkılması gerekiyor. Bugün yine Gökhan Töre ile ilgili bir haber çıktı. Kim yaptı ama sizinde bunlara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu adam kim buna bakılması gerkeiyor. Buna dikkat edilmesi gerekiyor. Ben ilk önce arkadaşımın dediğine bakarım. Yaptıkları hatadır, yönetim kurulu da bunu söyledi. Gençler hata yapılır ma önemli olan hatalardan ders alınmalıdır. 3 maçlık süreci en iyi şekilde geçmemiz gerekiyor daha sonra bunlar oturulur konuşulur. İsteyen istediğini yazabilir ama kulaktan dolma haberleri yapmayın. Üzülmüş çocuk yani bunları duyduğu zaman. Haberi yaptıran kim menajerim diyor. Şov peşinde bir adam bunlara piyasa yaptırmayın yani…

Ben hep şunu söylüyorum. Bu meseleğin içinde olan arkadaşımın takımdan ayrı kalmasını istemiyorum. Teknik direktör ve yönetimin kararı bu bizim yapabileceğimiz bir şey yok ama onların kararı. Bu da aynı yaptırım var bunu biz bir şey söylemeyemeyiz ama kararı veren yönetimdir.

Kendisini en iyi kaleci seçen öğrencilere! Çok sağolsunlar katılamadım. Göz önünde olmamamk istedim Allah yollarını açık etsin teşekkür ederim. Şu 3 maç bizim için çok önemli diyerek sözlerini tamamladı.

Yayınlanma Tarihi:13:56,