SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: 1700 metre kum pistte burada birlikte koşacağı ORESTOS önünde kazanmayı başaran MİNİF KIZI kısa işinde de ekibimizin beğenisini kazandı. Formunu koruyan safkan kartlara tek yazılmalıdır.

2.AYAK: GÖKHANINOĞLU müsait gurupta en şanslı isimdir. ÇAVUŞHAT, HÜCUMHAN, EVRENOĞLU ve GEDİZBEY sırası ile şans verdiğim safkanlar.

3.AYAK: Son koşuları ile göze girmeyi başaran EGE EFESİ ilk şanslı safkan. NUŞİREVAN son yarışında kıpırdadı. SATIROĞLU ve BOKSÖRKAYA sağlam kartlarda bulunmalı.

4.AYAK: KURTARBABA 1700 metre kum pistte uzak ara kazandığı koşusu ile dikkat çekti. Bu yarışa da iyi hazırlanan safkana ilk şansı tanıyorum. Urfa kumunda mükemmel koşular çıkarmış olan COMPERSSOR tek rakiptir.

5.AYAK: NAİFAĞA Urfa'da güzel koşular çıkarmış bir isim. HAYAL mükemmel form durumu ile dikkat çekmeye devam ediyor. LION ROCK, ARSEBÜK ve BOSSY çok at yazanlara tavsiyelerim.

6.AYAK: LABRUNA uzun mesafede iyi koşacak. ALWAYS DELFİNA önde iyi tempo kurabilirse etkili olur. WARHEAD, HEATEN ve EFE PAŞA diğer şanslı safkanlar.

TAHMİN 2 6-5-9-1-13 9-8-13-7 8-1 3-4-2-7-8 9-2-7-11-13