SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Salon: Atatürk Hakemler: Abdullah Özdeniz, Okan Yurt

Amasya Taşova YİBO: Yasin Çalışkan, Timur Tomal 1, Tanju Kaplanoğlu 8, Kostic Predrag 3, Can Eroğlu 1, Niyazi Bozkurt 7, Lazer Saviç 8, Anıl Yıldız 8, Kaan Saylan 10 Göztepe: Cenk Kırtar, Eren Sevim 6, Ulaş Ervansel 3, Orhan Sirgeligil 3, Efe Ertekin 6, Gökhan Uygun 4, Alp Kaftancı 1, Azem Başdoğan 3, Berk Gürbüz 6, Tuna Dumanoğulları 2, Atakan Arıkan 1

İlk yarı: 24-16 İki dakika cezası alanlar: Kaan Saylan (Amasya Taşova YİBO), Orhan Sirgeligil (Göztepe)

Amasya Taşova YİBO’da antrenör Sercan Şenel, “Çok şükür maçımızı kazandık. Bundan sonra Kayseri ve Konya maçını bekleyeceğiz” dedi.Şenel, maç sonrası AA muhabirine yaptığı açıklamada, karşılaşmanın iki takım için de çok zorlu geçtiği söyledi.Göztepe’nin iddiasının maçtan önce bittiğine dikkati çeken Şenel, şöyle konuştu:”Bundan sonra Kayseri ve Konya maçını bekleyeceğiz. Maçın sonucuna göre Süper Lig’e çıkıp çıkmayacağımız belli olacak. 3 gün boyunca güzel bir turnuva geçirdik. Bütün takımları tebrik ediyorum. Takım olarak bugün biraz yorgunduk. Yoğun tempoda maçlar yaptık. Bugünü biraz rolantide geçirdik. Güzel bir maç oldu. Oyuncularımın hepsine verdikleri emeklerden dolayı çok teşekkür ederim. İleride daha güzel yerlere gelecekler. Göztepe’yi de tebrik ederim. Hakikaten taraftarıyla bütünleşmiş güzel bir ekip. İnşallah onlar da seneye başarılı olurlar diyorum.”

Sercan Şenel, seyirci atmosferinin bugün sahaya çok iyi yansıdığını dile getirerek, taraftarlarına, kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

Yayınlanma Tarihi:19:26,