SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: Beş yukarı yaşlı Arap safkanların handikap koşusu her türlü sonuca açık. Yüksek ganyanlı bir safkanın kazanma olasılığı çok yüksek olduğu için ben hepsini işaretliyorum.

2.AYAK: İlk kez start alacak olan üç yaşlı Arap safkanların mücadelesinde süratli stile sahip olan ARATBABA rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. GAMSIZBEY, AZMİ REİS ve SAFİYEGÜL ise sırasıyla rakip olabilecek isimlerdir.

3.AYAK: GOLDEN TOWER sahada çok tutuluyor. GREY CORAL koşunun başında alacağı avansı fotoya kadar korumaya çalışacak. CİVANHAN ve DEKOR ise daha sonra düşünülmeli.

4.AYAK: YÜREKKAYA lehine mesafede bir solukta bitirmeye çalışacak. GEZEROĞLU sprint mesafesini ayarlayabilirse hedefi vurur. CABİRE, BULUT REİS, DEVKAYA ve GÖKMENER sağlam kuponlarda bulunması gereken diğer safkanlardır.

5.AYAK: Şimdiye kadar kum pistte koştuğu dört koşunun üçünü kazanan ERSANAĞA bence çim pistte de çok başarılı bir performans sergileyecektir.

6.AYAK: Uzun bir süre dinlendirildikten sonra sıkıştırılmadan bir koşu gösterilen SWEET BREV Karataş ile kapanışı yapabilir. SAYDA ve DIREHORSE ise geniş kuponlarda ihmal edilmemeli. Bol şanslar.

HEPSİ 1-3-2-10 6-2-1-4 6-3-7-2-4-5 2 12-1-5