SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilinen kalitesiyle Ersanağa çok şanslı

Sahip olduğu muhteşem formunu titiz çalışmalarıyla eksiksiz bir şekilde sürdüren Ersanağa, bu yarışa çok iyi işlerle hazırlandı. Başarılı tayın bilinen güç ve kalitesiyle yine fotoyu önde geçmesini bekliyorum

Güncellenme: 12:27, 30/04/2014
Bilinen kalitesiyle Ersanağa çok şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Kazandığı yarış sonrası çok iyi durumda olan SABIRLICAN sert binicisiyle ilk atım. Formları çok iyi ve birbirine yakın olan ALTUN PINAR ve MİRHABER hata affetmez. FARUKİ ve ASALPOLAT'a dikkat.

2.AYAK: Hazır kıta GÜNALHAN ile çok iyi birer orijinaliteye sahip olan İZSÜR ve GAMSIZBEY öncelikli taylar. Bu üçlüye rakip olarak SAKLI, ARATBABA ve SAFİYEGÜL'ü öneririm.

3.AYAK: CİVANHAN zorlanmadan kazandığı son yarışı ardından çok iyi durumda. En sert rakiplerinin GOLDEN TOWER ve DEKOR olmasını bekliyorum. GREY CORAL, ZENCİRBEY ve SHERE KHAN da kollanmalı.

4.AYAK: Yakın güçteki isimlerin mücadelesi olacak. Formlarını beğendiğim BULUT REİS, GEZEROĞLU, GÖKMENER, YÜREKKAYA ve CABİRE sırasıyla değerlendirilmeli.

5.AYAK: Kusursuz formunu titiz çalışmalarıyla devam ettiren ve bu yarışa sıkı bir şekilde hazırlanan ERSANAĞA'nın, yine fotoyu rakiplerinin önünde geçmesini bekliyorum.

6.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla ne denli formda olduğunu gözler önüne seren SAYDA, bu yarışa hedef yapan Karataş'lı SWEET BREW ve başarılı bir yarış beklediğim EL AZRA üçlüsü birlikte değerlendirilmeli.

TAHMİN 7-3-8-5-2 4-5-3-11-1-10 1-6-4-2-13-11 2-3-5-6-7 2 1-12-7

Yayınlanma Tarihi:11:57,