SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kusursuz formuyla Summer Storm formda

Aynı pistte ve 1500 metre mesafedeki son yarışını starttan çıktığı gibi liderliği alıp fotoya adeta mermi gibi saplanarak kazanan Summer Storm, muhteşem formunu devam ettiriyor. Kaliteli safkan müsait grupta günün bankosudur.

Güncellenme: 14:05, 29/04/2014
Kusursuz formuyla Summer Storm formda

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Artan formlarıyla ilgi çeken ALYETİŞ ve ARAPKIR öncelikli isimler. ATEŞKARTALI kuponlara yazılmalı. ADIYAMAN'dan iyi bir koşu gelebilir. SEYMENAĞA'ya dikkat.

2.AYAK: Titiz çalışmaları bulunan GOLD DANCER ve son ikinciliğiyle çok iyi bir form tutan FOREVER QUICK ilk atlarım. BUFFA çok iyi duruma geldi. VICTORY, IMPASSIONED ve DANEHILL GÜL'e dikkat.

3.AYAK: Son yarışında göz dolduran BAHABEY ilk kez bu mesafeye çıkacak olmasına rağmen çok iddialı. Sevdikleri mesafede TYPHOON ve ASABİ hata affetmez. TEKELİHAN ve TUMBUL MUHTAR'a dikkat.

4.AYAK: Formda AKİLA sonlardaki etkili sprintiyle rakiplerini avlayabilir. İstikrarlı CEPHEI ve bu mesafenin başarılı isimlerinden AYŞENAZ hata affetmez. İKİBAKİ de kollanmalı.

5.AYAK: Son yarışını yanına kimseyi yaklaştırmadan starttan çıktığı gibi kazanan SUMMER STORM'un form durumu bu rakiplerinden daha iyi. Safkan yine kazanmaya çok yakın.

6.AYAK: Hazır kıta MİNİF REYİS birinciliğin en kuvvetli adayıdır. İdmanlarını hızlandıran BENZEOĞLU sert rakibidir. TAKIL BERİ ve SARIÇAM ikilisi ise göz önünde bulundurulmalı. Bol şanslar.

TAHMİN 4-5-3-6-2 6-4-3-2-7-1 8-4-7-2-3 1-2-4-7 3 6-3-8-7