SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: ZAFER YOLU 1000 metre çim pistte kazandığı koşu ile göze girdi. Bu yarışa da iyi hazırlanan tay favorim. ŞENOCAK GÜZELİ ve TUMBULSİNEM kazandıkları koşu ile dikkat çeken diğer taylar.

2.AYAK: BLACK TEA uzun mesafeyi seven bir isimi ve ilk şansı veriyorum. SHARK ATTACK 2100 metre çimde kazanırken formunu kanıtladı. GOLD KAAN, BELOVED ve CHACKPOINTCHARLIE sağlam kartlara yazılmalı.

3.AYAK:Adana'daki son galobunu beğendiğim EZRA ilk şansta. AHUSENKIZ en sıkı rakip olur. GUNCE KIZI ve ÇELİKSOY daha sonra şans verdiğim safkanlar.

4.AYAK: CRIMSON FIRE 1500 metre kumda 1 boyla ikinci kalırken iyi sinyaller verdi. SİYAH ÇEŞME sabahları çok iyi görünüyor. TOTAL SCORE Akın Sözen ile iyi koşmasını beklediğim bir isim.

5.AYAK:Bu sene Ankara'da bir yarış gören ve kazanan GALINA Adana kumunu da çok seven bir isimdir. Bu yarışı için Ankara hazırlıklarında da ekibimizin ilgisini çeken safkan günün en sağlam atıdır.

6.AYAK: BAKHABER uzun mesafede ilk şans vereceğim isim. ESENAY, KATI ÖSKAN ve PERİKAYA rakip olarak düşündüğüm safkanlar.

1-4-5 9-1-2-5-6 3-1-8-6 1-3-5 6 1-2-4-5