SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Destek için SMS kampanyası başlattık”

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunspor'da kulüp başkanı Mustafa Temel Bozbağ, kulübe gelir sağlamak amacıyla SMS kampanyası başlattıklarını, bu kampanya ile 10 bin kişiye ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

Güncellenme: 16:45, 29/04/2014
“Destek için SMS kampanyası başlattık”

Bozbağ, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Giresunspor’a kalıcı gelir sağlama adına yeni formüller aradıklarını belirtti.

Yönetim kurulu olarak gelir sağlayacak bir uygulamayı hayata geçirdiklerini anlatan Bozbağ, “Kulübümüze destek olunması amacıyla SMS kampanyası başlattık. Bu kampanya ile 10 bin kişiye ulaşmayı hedefliyoruz. Aylık 5 lirayı kapsayan bir kampanya. Yıllık 60 lira kişi başı gelir düşünüyoruz” dedi.

Bozbağ, İstanbul Feshane’de 1-4 Mayıs arasında yapılacak “Giresun Günleri” etkinliğinde de kulübe gelir sağlayıcı etkinliklere imza atacaklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Giresun halkını, şampiyonluk yolunda ilerlediğimiz bugünlerde kulüplerine destek olmaya davet ediyoruz. Giresunspor etrafındaki kenetlenmenin devam etmesi halinde bu şehrin layık olduğu lige çıkacağından şüphem yok. Yeter ki birliktelik içerisinde olalım.”