SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şişli’de bulunan bir restoranttaki yemeğe, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, yönetim kurulu üyeleri Şükrü Ergün, Mehmet Cibara, Ebru Köksal, Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, Galatasaray Liv Hospital Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman ve çok sayıda davetli katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Galatasaraylı Sporcular Derneği Başkanı Mehmet Nazifoğlu’nun, “Çok güzel bir ortamdayız. Galatasaray’ın tüm elemanları burada” sözleri, konuklar arasında gülüşmelere neden oldu.

Nazifoğlu’nun ardında sahneye davet edilen ve konuklara hitap eden Ünal Aysal, “Değerli dostlarım, aslında ‘eleman’ kelimesi bana yapıştı ama her zaman bunu tekrarladım. Hepimiz Galatasaray’ın elemanlarıyız. Galatasaray’ı Galatasaray yapan birer üniteyiz. Galatasaray’ın üzerinde kimse yok. Hepimiz birleştiğimiz vakit Galatasaray oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Galatasaray’a gönül vermiş insanları bir arada görmenin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getiren Aysal, “Önemli olan, bu sıcaklıkla, dostlukla, güç birliğiyle birlikte olabilmek. Bu tip akşamların ardından ertesi sabah daha güçlü şekilde çalışmaya dönüyoruz. Mayıs ayı itibariyle hemen hemen tüm branşlarımızda sezonu tamamlamış olacağız. Tüm zorluk ve sıkıntılara, ufak tefek aksaklıklara rağmen güzel bir sezon geçirdiğimizi düşünüyoruz” diye konuştu.

Başkan Aysal, organizasyonda sarı-kırmızılı kulüpte de spor yapan efsane eski boksörlerden Garbis Zakaryan’a da bir plaket takdim etti.

Samimi bir ortamda geçen organizasyonda, Ferhat Göçer de sahne aldı.

“Sıkıntılara rağmen güzel bir sezon geçirdik”

Yayınlanma Tarihi:22:37,