SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Körfez Futbol Kulübü Teknik Direktörü Muharrem Uğur, dün deplasmanda Tepecikspor’u 2-0 yenmelerine ilişkin, “Futbolcularımız, sezonun son maçları olmasına rağmen ligin başındaymışız gibi üst düzey mücadele gösteriyor” dedi.

Uğur, karşılaşmada iyi bir oyun sergilediklerini belirterek, ilk yarıda buldukları golle öne geçtiklerini bundan sonra da pozisyonlar yakaladıkları söyledi.

Ligdeki üst üste 2. galibiyetlerini elde ettikleri için mutlu olduklarını ifade eden Uğur, son haftalara girilmesi dolayısıyla alınan galibiyetlerin futbolcuların moral ve motivasyonları açısından önemli olduğunu kaydetti.

Uğur, oynanan futbol ve alınan sonuçtan dolayı oyuncuları tebrik ettiğini dile getirerek, “Futbolcularımız, sezonun son maçları olmasına rağmen ligin başındaymışız gibi üst düzey mücadele gösteriyor. Net bir skor elde ettik. Maçın 2. devresinde özellikle çok pozisyon ürettik, bu bölümde oyunun tamamen hakimiydik. Kalan 2 maçı da en iyi şekilde kazanmak için oynayacağız” ifadesini kullandı.