SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: Kum pistte başarılı koşuları olan KAVAKLI 68 gün ara vermiş bir isim ancak safkanın galoplarını çok beğeniyorum. Sevdiği pist ve mesafede koşacak olan safkan Kadir Tokaçoğlu ile günün bankosudur.

2.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım BİR UMUT en şanslı tay. HÜSAM AĞA cumartesi sabahı yaptığı galobunun özellikle sonlarında süperdi. EL MIRADOR, OCEAN GOLD ve ÇİFTÇİ KIZI sağlam kartlara yazılmalı.

3.AYAK: LADY DORA ve ARMY OF FORTUNE eşit şanslı taylar. ÇİFTÇİ AĞA, GİZEMİM ve GALLOPING ROYALTY diğer şans vereceğim taylar.

4.AYAK: ESRARENGİZ ilk kez start alacak ama tayın hazırlıkları yeterli. Bir kez koşan BÜLBÜL çim pistte farklı bir yarış çıkarır. KIR FİRUZE ve KAVALA yazıp rahat bir yarış izleyelim.

5.AYAK: BALIKESİRLİ yarış galobunda çok beğendiğim tay oldu. ÇİĞDEM HANIM dördüncü kaldığı yarışından sonra yaptığı sprintinde çok iyi not aldı. TELLİ TURNAM iyi koşmasını beklediğim bir diğer tay.

6.AYAK: ALBURAK KIZI kazandığı koşu ile formunu kanıtladı. NURLUCA kum ve çimde iyi koşuyor. ŞAHİDENİN KIZI, ŞEN MÜRVET, BALKAN ve MELEĞİMCAN sırası ile yazılması gereken safkanlar.

TAHMİN 12 1-5-3-4-7 1-4-5-7-8 2-1-6-5 1-3-9 2-4-1-17-3-14