SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Devlet de Fenerbahçe’yi unutmadı

2013-2014 sezonunu şampiyon tamamlayan Fenerbahçe'yi devlet büyükleri ve siyasi parti liderleri de yayınladıkları mesajlarla tebrik etti.

Güncellenme: 00:26, 28/04/2014
Devlet de Fenerbahçe’yi unutmadı

CUMHURBAŞKANI GÜL, FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ’NÜ TEBRİK ETTİ

CUMHURBAŞKANI Abdullah Gül, Spor Toto Süper Ligi 2013-2014 sezonunu ligin bitimine 3 hafta kala şampiyon olarak tamamlamayı garantileyen Fenerbahçe Futbol Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a bir telgraf göndererek, tebrik etti.

Cumhurbaşkanlığı internet sitesinden yayınlanan tebrik mesajı şöyle:

“Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Fenerbahçe Futbol Takımının, Spor Toto Süper Lig'de 2013-2014 sezonu şampiyonu olması nedeniyle Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'a bir telgraf göndererek, bu başarıda emeği olan Teknik Direktör Ersun Yanal, futbolcular, yöneticiler, taraftarlar ve tüm Fenerbahçe camiasını tebrik etti.”

BAŞBAKAN ERDOĞAN’DAN TEBRİK MESAJI

Fenerbahçe’nin 2013-2014 Sezonu Spor Toto Süper Lig Şampiyonluğunu ilan etmesi üzerine, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kulüp başkanı Aziz Yıldırım’a tebrik mesajları gönderdi.

Recep Tayyip Erdoğan’ın T.C. Başbakanlık Resmi İnternet Sitesi’nde yayınlanan mesaj şöyle:

“Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe Futbol Takımı’nın Spor Toto Süper Lig şampiyonu olması sebebiyle Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım’a bir kutlama mesajı göndermiştir.”

KILIÇDAROĞLU, AZİZ YILDIRIM’I TEBRİK ETTİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Spor Toto Süper Ligi 2013-2014 sezonunu ligin bitimine 3 hafta kala şampiyon olarak tamamlamayı garantileyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı telefonla arayarak tebrik etti. Kılıçdaroğlu, Yıldırım’ın şahsında Fenerbahçe camiasını kutladı ve başarılarının devamını diledi.

SPOR BAKANI ÇAĞATAY KILIÇ, FENERBAHÇE’NİN ŞAMPİYONLUĞUNU TEBRİK ETTİ

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Spor Toto Süper Ligi 2013-2014 sezonunu ligin bitimine 3 hafta kala şampiyon olarak tamamlamayı garantileyen Fenerbahçe Futbol Kulübü için tebrik mesajı yayımladı.

Bakan Çağatay Kılıç’ın tebrik mesajı şöyle:

“Fenerbahçe Futbol Takımı’nın Spor Toto Süper Ligi 2013-2014 sezonunu ligin bitimine 3 hafta kala şampiyon olarak tamamlamayı garantilemesi sebebiyle, Türk sporunun güzide kulüplerinden Fenerbahçe camiasını tüm kalbimle tebrik ederim. Bu büyük başarıya imza atan değerli futbolcuları, teknik ve idari kadroyu, sezon boyunca desteklerini esirgemeyen Fenerbahçeli taraftarları da gönülden kutluyorum. Ayrıca, Türk sporuna renk katan ve verdikleri mücadeleyle biz sporseverlere güzel bir lig izleme şansı veren, başarı için ter döken diğer tüm kulüplerimizin sporcularını ve teknik heyetlerini de en kalbi duygularımla selamlıyorum.”