SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta bitime 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan ederek, gelecek sezon PTT 1. Lig’de mücadele etme hakkını kazanan Altınordu’nun teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, “Sadece şampiyonluk değil, altyapıda yaptıklarımızla da rol model olmaya çalışıyoruz” dedi.

Eroğlu, yaptığı açıklamada, şampiyonlukta emeği geçen herkesi tebrik ederek, örnek bir model olarak iki sezon üst üste şampiyonluğa ulaştıklarını belirtti. Bu başarıda herkesin büyük payı olduğunu ifade eden Eroğlu, şunları kaydetti:

“Biz ‘Geliyor Türkiye’nin Altınordusu’ diyerek yola çıktık ve bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Sadece şampiyonluk değil, altyapıda yaptıklarımızla da rol model olmaya çalışıyoruz. ‘İyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu’ sloganımızın hakkını vermeye çalışıyoruz. Bu şampiyonluk İzmir futbolunun da çıtasını yükseltecektir. Türkiye’nin tarihi kulüplerinin olduğu bir kentte yaşıyoruz. İnşallah bizim gibi diğer kardeşlerimiz de şampiyonluğa ulaşacaklar ve İzmir futbolu yeniden eski güzel günlerine dönecektir.”