SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Minik öğrencilerle bir araya geldiler!

Brezilyalı yıldız sosyal sorumluluk projesinde yer aldı.

SOZCU / Evren ABDULLAHOĞLU Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ülkemizdeki minik öğrenciler ile Türkiye'nin en önemli futbolcularını bir araya getiren B4L Organizasyon Şirketi, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Galatasaray'ın başarılı futbolcusu Felipe Melo ile minik öğrencileri bir araya getirdi.
23 Nisan etkinlikleri kapsamında gerçekleşen organizasyon Küçükçekmece’de bulunan Gülten Özaydın Ticaret Meslek Lisesi’nde gerçekleşti. Bu önemli buluşmanın sunuculuğunu Ece Erken üstlenirken, Galatasaray’ın Brazilya’lı futbolcusu Felipe Melo düzenlenen törene, B4L Organizasyon Şirketi'nin sahibi Ümit Akbulut ile katıldı.
YETERİNCE PARAM VAR! Yıldız futbolcu Melo, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında katıldığı anlamlı günde minik öğrencilerin sorularını yanıtladı. Bir öğrencinin, "Eğer Fenerbahçe sezon sonunda size çok iyi bir para ile teklif yapsa kabul edermisiniz?" sorusuna, "Fenerbahçe büyük bir kulüp. Ancak benim yeterince param var. Sonuna kadar Galatasaray'da oynamayı tercih ederim" dedi.
Sahadaki Melo ile günlük hayattaki Melo'nun birbirinden çok farklı iki insan olduğunu söyleyen yıldız futbolcu, ''Beni pek gece gezmelerinde kulüplerde göremezsiniz vaktimi eşim ve çocuklarımla beraber geçirmeyi çok seviyorum'' dedi. Mütevazi halleriyle okuldaki tüm öğrencilerin sevgisini kazanmayı bilen Filipe Melo, Ece Erken'den de övgüyle bahsederek, ''Türk kızları çok güzel yanımda da buna güzel bir örnek var'' demesi dikkatlerden kaçmadı.
Melo, çocuklarla bir araya geldiği panel sonrası fotoğraf ve imza isteklerini kırmayarak öğrencilerle teker teker ilgilendi. Sohbet sırasında Gökhan Töre'nin gece kulübünde silahla yaralanmasına da değinen Melo, ''Çok kaliteli bir futbolcu, büyük bir talihsizlik yaşamış. Duyunca üzüldüm. Arama imkanım olmadı fakat geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım hiç bir futbolcunun başına böyle birşey gelmez. Herşeyden önce kendisi bir insan. Bu duruma üzülmeyecek birisi olduğunu düşünmüyorum'' dedi.